Altın Örümcek’te Halk Oylaması Ve Final Heyecanı

Altın Örümcek’te Halk Oylaması Ve Final Heyecanı

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jüri değerlendirmeleri sonucu her kategorinin finalistleri belli oldu ve halk oylaması başladı.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategori bazında en yüksek puanı alan ve finale katılmaya hak kazanan projeler belli oldu.

Jüri 4 – 24 Nisan 2016 tarihleri arasında yapacağı final değerlendirmeleri sonrasında her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü alacak web sitelerini belirleyecek.

“Halkın Favorileri” için oylama başladı!

Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin yaptığı değerlendirmeler ile 41 kategoride finale kalmaya hak kazanan projeler Altın Örümcek web sitesinde  duyuruldu. Jürinin her kategoride seçtiği finale kalan projeler aynı zamanda halkın değerlendirmesine de sunuluyor. Jüriden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın favorileri de belli olacak.

İnternet kullanıcılarının organizasyona katılımını teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla Halk Oylaması bu sene Altın Örümcek web sitesi üzerinden gerçekleştiriliyor.

Halkın Favorilerini seçmek için oylamaya katılmak isteyen internet kullanıcıları 4 – 24 Nisan 2016 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesi www.altinorumcek.com adresinden, Facebook hesaplarıyla giriş yaparak oylamaya katılabilirler.

Altın Örümcek’te Halk Oylaması Ve Final Heyecanı

Altın Örümcek Jürisinin katılımıyla 4-24 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacak Final Değerlendirmeleri sonunda, kategori bazında ilk 3 web sitesi Haziran ayında yapılacak ödül töreninde açıklanacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ADventure Reklamcılık Yarışması 2016 CRM Çözümleri Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.