Allianz Türkiye Dijital Müzik Platformu: Motto Müzik

Allianz Türkiye Dijital Müzik Platformu: Motto Müzik

Allianz Türkiye’nin dijital müzik platformu Motto Müzik, Youtube üzerinden yayın hayatına başladı.

Allianz Türkiye, Youtube üzerinde açtığı yeni müzik kanalı ile internet kullanıcılarına ücretsiz video içerikler sunmaya başladı. Müzik dinlemek ve enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenlerin takip edebileceği “Motto Müzik” adındaki platformda ayrıca müzikle ilgili güncel haberler ve sanatçılarla gerçekleştirilen eğlenceli programlar da yer alacak.

“Müziğin geleceği için 1 olduk” sloganı ile yola çıkan Allianz, müzik alanındaki çalışmalarının ilk adımı olarak geçtiğimiz günlerde ünlü piyanist Lang Lang’ı özel bir gösteri için İstanbul’da ağırlamıştı. Motto Müzik platformuyla da birbirinden değerli birçok müzik insanını tek bir çatı altında toplayan Allianz; Türkiye’de müziğin birleştirici gücünden yararlanarak, yetenekli gençleri desteklemeyi ve her yaştan insanın hayatında kalıcı ve pozitif değerler yaratmayı hedefliyor.

motto müzik

Allianz Türkiye’nin dijital müzik kanalı Motto Müzik’e şuradan ulaşabilir ve güncel video içerikleri inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sainsbury’s’tan Animasyon Noel Reklamı Temsa: Bir Muavinin Gözünden Yolculuk Hikayesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.