Alışveriş Merkezlerini Anneler Yönetirse!

Alışveriş Merkezlerini  Anneler Yönetirse!

Dijital reklam ajansı mbsays, Multi Turkey’nin yönetimini yapmakta olduğu alışveriş merkezlerinden beşinin Anneler Günü projesi olarak hayata geçirdiği filmlerle, “Alışveriş merkezlerini bir günlüğüne anneler yönetirse neler olur?” sorusuna yanıt aradı. 2 milyonun üzerinde kişiye erişen filmler izleyenlerden de harika yorumlar aldı.

Yaratıcı stratejisi ve prodüksiyonunu mbsays’in üstlendiği proje kapsamında Multi Turkey’nin yönetimini yapmakta olduğu Forum Erzurum, Forum Kayseri, Forum Magnesia, Forum Mersin ve Forum Trabzon Alışveriş Merkezlerinin yönetimleri bir günlüğüne annelere bırakıldı ve ortaya hem ilginç hem de eğlenceli görüntüler çıktı. Annelerin yönetimi ele almasına şaşıran AVM ziyaretçilerinin gizli kamerayla görüntülendikleri filmler, Anneler Günü hafta sonunda sosyal medya platformlarında #AnnelerimizGibi hashtag’iyle yayınlandı. 2 milyonun üzerinde kişiye erişen filmler izleyenlerden de harika yorumlar aldı.

Film: #AnnelerimizGibi
Reklamveren: Multi Turkey / Forum Alışveriş Merkezleri
Reklamveren Yetkilileri: Yasemin Ayginin, Öyküm Pekşirin, Gizem Tuğsal, Tuba Yılmaz, Züleyha Kara, Laden Taşçıoğlu, Nagehan Apel, Esma Sezeroğlu
Yaratıcı Ajans: mbsays
Ajans Eş Başkanı: Yeşer Sarıyıldız
Yaratıcı Yönetmen: Önder Yılman
Yaratıcı Ekip: Soner Sezer, Recep Yelek, Tuğba Bayıslan
Müşteri İlişkileri: Tuğba Badal, Tugay Şahin, İnci Özdemir, Tolga Gündüz
Prodüksiyon: mbsays
Prodüksiyon Asistanı: Yağızcan Akbulut
Görüntü & Kurgu Yönetmeni: Özgün Özdemir
Kamera: Eren Karadağ
Kurgu: Serdar Canik
Mecra: İnternet

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Geceleri Kadınların Sokaklarda Güvenle Dolaşmasını Sağlayan Sistem Mercedes-Benz iO'dan Alışılmadık Ofis Sandalyesi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.