Ali Bey Otelleri Web Sitesini Yeniledi

Projeler, Web siteleri 09 Eki 2018
Ali Bey Otelleri Web Sitesini Yeniledi

Antalya, Manavgat ve Sorgun bölgelerinde 3 farklı otel ile müşterilerine hizmet veren Ali Bey Hotels& Resorts, web sitesini Clockwork imzasıyla yeniledi.

Müşterilerine eşsiz bir tatil deneyimi sunmaya hazırlanan alibey.com, tatil ihtiyaçlarına uygun, hızlı rezervasyon menüsüyle dikkat çekiyor. Kullanıcı odaklı tasarımla öne çıkan alibey.com tatil planı yapmadan önce mutlaka ziyaret edilmesi gereken adreslerden biri olacak.

Tasarım, yazılım ve sosyal medya yönetimi alanlarında faaliyet gösteren Clockwork, McDonald’s, Zorlu Enerji Grubu, Anadolu Etap, Little Caesars, D-Smart, Vakko ve Kartal Yuvası gibi birçok güçlü markanın da dijital iletişim dünyasını şekillendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İş Sağlığı ve Güvenliğinde Sanal Gerçeklik Uygulamaları Hayat Kurtarıyor Canon ve mbsays, Okula Dönüş Kampanyası İle Beş Basıyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.