Algida Uni Challenge+ Dijital Öğrenci İşleri Kampı

Algida Uni Challenge+ Dijital Öğrenci İşleri Kampı

Bu sene ikincisi düzenlenen Uni Challenge+ Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı için başvurular başladı. Geçtiğimiz yıl Cornetto ile işbirliği yapan Uni Challenge+, bu sene Algida ile ve “Buradan Dijitale Nasıl Gideriz?” sloganıyla ilgi çekiyor.

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarına ve yeni mezunlara yönelik düzenlenen kamp, reklamcılık sektöründe sosyal medyanın ve dijitalleşmenin önemini konu alıyor. Son başvuru tarihi 6 Haziran olan kamp; 20 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek ve bu süre içinde başarılı olanlar ödüllendirilecek. Ayrıca ilk 3’e girene 1 aylık staj imkanı sağlanacak.

Algida Uni Challenge+ Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle, yine Güney Kampüsü’nde gerçekleşecek. Eğitimde gençlere, sektörün profesyonelleriyle buluşma imkanı sağlanacak ve aynı zamanda iş dünyasından tecrübeli isimler mentorluk edecek. Eğitim, geçen yıl olduğu gibi IAB Türkiye’min ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Algida Uni Challenge+ Dijital Öğrenci İşleri Kampı ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Algida ve Uni Challenge+ ile Dijital Öğrenci İşleri Kampı Yeniden Başlıyor

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IAB Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.