Algida’nın Sosyal Medya Ajansı Promoqube Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 20 Mar 2015
Algida’nın Sosyal Medya Ajansı Promoqube Oldu!

Türkiye’nin en büyük dondurma grubu markası Algida, sosyal medya çalışmaları için Promoqube ile anlaştı.

Müşteri portföyüne Carte d’Or Dondurma, LG, Anadolu Sağlık Merkezi gibi önemli markaları katarak 2015’e hızlı bir başlangıç yapan Promoqube, Mart ayında Unilever dondurma grubu semsiye markası Algida ile işbirliği yaptı.

2009’da Özgür Alaz ve Korhan Kurt tarafından kurulan, 2014’te IPG Mediabrands bünyesine dahil olan Promoqube, dondurma devi Algida Kurumsal markasının Türkiye’deki sosyal medya danışmanlığı, topluluk yönetimi, dijital itibar yönetimi, içerik ve yaratıcı kampanya projeleri geliştirmek gibi hizmetlerinin yanı sıra Algida’nın web sitesinin yönetimini de üstleniyor.

Geçtiğimiz yıl Gökten Dondurma Yağsa projesiyle şehirlere dondurma yağdıran Algida ve Promoqube’nin önümüzdeki dönemlerde birlikte yapacakları projeleri heyecanla bekliyoruz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Fiber İle Hedefli TV Reklamı Devri Açılıyor! Linkedin, İnsan Kaynakları Girişimi Careerify’ı Satın Aldı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.