Albaraka Türk Yeni Kreatif Ajansını Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 19 Nis 2023
Albaraka Türk Yeni Kreatif Ajansını Seçti

Dünyada katılım bankacılığının öncülerinden, ülkemizdeki ilk katılım bankası olan Albaraka Türk’ün ajans konkuru geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Marka, yeni dönemde lead kreatif ajans olarak RED and GREY ile ilerlemeye karar verdi.

Bankanın yeni vizyonu ve değişen teknolojilere odaklı bakış açısından yola çıkarak hazırlanacak tüm reklam iletişimlerinde RED and GREY imzası olacak. Konuyla ilgili görüştüğümüz ajans ve marka yetkilileri düşüncelerini ifade etti.

Ajans Başkanı Furkan Reis yeni anlaşmaları ile ilgili şunları söyledi:

“Albaraka Türk gibi büyük ve köklü bir bankanın lead kreatif ajans konkurunu almaktan çok mutluyuz. Dijital ve konvansiyonel reklamcılığı aynı potada eriten bir ajans olarak yeni dönemde birlikte çok güzel, keyifli ve etkili işler yapacağımıza inanıyoruz.”

Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü Esad Doğanlı, RED and GREY ile olan anlaşmaları hakkında şunları söyledi:

“Şeffaf ve kurumsal yapımızdan ödün vermeden sürekli yenilediğimiz müşteri odaklı yaklaşımımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürdürülebilir ve emin adımlarla ilerlemenin hem bankamız hem de müşterilerimiz nezdinde öneminin farkındayız. Günün teknolojik ve toplumsal dinamiklerini yakından takip ederek bankamızın iletişim süreçlerini de güncelleme gayretindeyiz. Entegre iletişimle doğru kitleye, doğru mecrada, doğru mesaj ile markaları ileri götürmek için koşan Red and Grey ile yeni dönemde beraber ilerleyeceğimiz için heyecanlıyız. 9 yıl gibi uzun bir süre birlikte çalıştığımız Puck Global kreatif ajansımıza da markamıza sundukları katkılar için en içten teşekkürlerimizi ifade ediyoruz.”

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Abdi İbrahim Tüketici Sağlığı’nın 12 Markası için Tercihi Ahtapot Sosyal Medya Oldu! Genio Reklam Sektörüne Geri Döndü! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.