Akbank Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 11 Kas 2014
Akbank Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Kurumsal web sitesini yenileyen Akbank, şube deneyimini dijitale taşıyor. 

Teknolojik gelişmeleri en hızlı ve avantajlı biçimde bankacılık ürün ve hizmetlerine uyarlayarak kullanıma sunan Akbank,  kurumsal web sitesini yeniledi. 7 Kasım’da ziyaretçilerin kullanımına sunulan yeni Akbank.com’un kolay kullanılır arayüzü, gelişmiş arama seçenekleri ve sosyal medya ile bağlantı gibi yeni özellikleri bankacılıkta yeni bir dönem açıyor.

Daha önce siteyi ziyaret etmiş kullanıcılar yeni Akbank.com tarafından tanınacak ve gezmiş oldukları sayfalara göre ihtiyaç duyabilecekleri ürün/hizmet ve kampanyalarla bilgilendirilecek. Bununla birlikte, ziyaretçiler isterlerse Facebook hesaplarıyla bağlantı kurabilecek ve müşterilere yenilenen Akbank.com’da kendilerine özel bildirimler ve avantajlar sunulacak.

Yeni Akbank.com’un farklı cihazlara özel olarak geliştirilmiş olan yeni arayüzü ile ziyaretçiler bilgisayar, cep telefonu ya da tabletleri üzerinden siteye giriş yaptıklarında aynı deneyimi yaşama imkanına sahip olacak.

akbank kurumsal web sitesi

Akbank’ın açıklamasında görüşlerine yer verilen Akbank Direkt Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz, yeni Akbank.com’da müşterilerin, şube personeliyle konuşur gibi sordukları sorulara gelişmiş arama seçeneğiyle yanıt bularak, bankacılık deneyimini hızlı ve kolay bir şekilde yaşayacağını belirtti.

Yeni Akbank.com’un farklılıklarından birinin “Yaşam Evreleri” seçeneği olduğuna değinen Oğuz, “Ziyaretçiler, içinde bulundukları evlilik hazırlığı, öğrencilik, emeklilik, iş kurma, yeni işe başlama gibi özel dönemlerinde, ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürün ve hizmetleri bir arada bulabilecekler. Kendi Yaşam Evresi’ne uygun seçeneği tıklayan ziyaretçiler, istedikleri ürün/hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi alırken, yeni Akbank.com’un önereceği seçenekleri de inceleme avantajını elde edecekler” ifadelerini kullandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Volvo Facebook Kampanyası: #SenceNerede Avon’dan Meme Kanserine Karşı Mobil Uygulama: Pembe Hareket →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.