Ajax, Sosyal Kimliğinizi Temizliyor!

Ajax, Sosyal Kimliğinizi Temizliyor!

Colgate, yeni çok amaçlı temizleyicisi Ajax Spray N’ Wipes için sıradışı bir kampanyaya imza attı.

Facebook hesabınızda beğendiğiniz eski sayfalardan bıktınız mı? Ya da Twitter’da birikmiş yüzlerce spam mesaj sizi rahatsız mı ediyor? Colgate’in yeni ürünü “Ajax Spray and Wipes” için Avustralya VML Reklam Ajansına hazırlattığı Ajax Social Wipes uygulamasını kullanabilirsiniz!

Ajax Social Wipes sayfasına Facebook ya da Twitter aracılığıyla bağlandığınızda, uygulama beğendiğiniz ya da takip ettiğiniz sayfa ve profilleri otomatik olarak tarıyor. Uygulamanın Facebook opsiyonu beğendiğiniz sayfaları; Twitter opsiyonu ise aldığınız spam mesajları ve gereksiz takipçileri bir araya topluyor. Böylelikle kullanıclar, tek bir tık ile sosyal hesaplarındaki gereksiz sayfaları ya da profilleri temizleyebiliyor.

 
Sosyal hesaplarınızı daha sade ve kullanışlı hale getirmenizi kolaylaştıran bu uygulama ile detaylı bilgi almak için Ajax Social Wipes web sitesini ziyaret edin!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünyanın En Hızlı Yükselen IPhone Oyunu: QuizUp THY Twitter Yarışması: Bir Tweet'le Devri Alem →

Yazar Hakkında

Berna Önerli
Berna Önerli
Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde öğrenim gördü. Halen uluslararası bir firmada çevirmen olarak çalışmasının yanısıra, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da konuk yazar olarak yer alıyor.