Ahtapot’tan 2021’e Hızlı Bir Giriş, Güçlü Bir Başlangıç!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Nis 2021
Ahtapot’tan 2021’e Hızlı Bir Giriş, Güçlü Bir Başlangıç!

2020 yılında kazandığı konkurlar ve mevcut markaları için sürdürdüğü başarılı iletişimle adından sıkça söz ettiren Ahtapot Sosyal Medya, 2021 yılına oldukça hızlı bir giriş yaparak 11 değerli markayla daha el sıkıştı.

2020’de yeni bir yapılanmaya giderek ekibini güçlendiren Ahtapot Sosyal Medya, çalışmalarının meyvelerini yılın ilk günlerinden itibaren toplamaya başladı. Yeni yılla birlikte 11 yeni markaya ‘’Merhaba’’ diyerek başlayan ajans, AND Gayrimenkul, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, aZall.com, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Neffes, Fujibas ve Instax’ın sosyal medya yönetimlerini üstlenirken, Borusan Otomotiv’in distribütörü olduğu Jaguar ve Land Rover markaları için blog içerikleri, Migros ve Macrocenter için de masaüstü iç iletişim videoları üretmek üzere anlaşma sağladı.

Geçtiğimiz günlerde ise Keleşoğlu Holding ve bu holdingin başarılı projelerinden biri olan Deniz İstanbul’un sosyal medyadaki gücü olan Ahtapot Sosyal Medya, Arvento Araç Takip Sistemleri ve Türkiye’nin en büyük ketçap, mayonez ve sos üreticisi Assan Foods gibi çok değerli markaların da çözüm ortağı oldu.

Ahtapot Sosyal Medya’nın portfolyosunda WWF Türkiye, Darüşşafaka Cemiyeti, Mapfre Sigorta, Barry Callebaut, Danfoss, Form Şirketler Grubu, Borusan Otomotiv Premium ve Borusan Otomotiv İkinci El gibi markalar da yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Idecon Idea&Congress, Galderma Türkiye’nin Yeni İletişim Ajansı Oldu Yayla, yeni sosyal medya ajansını seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.