Ahtapot’tan 12 Yeni Marka İle 2021’e Hızlı Bir Giriş, Güçlü Bir Başlangıç!

Ajans Haberleri, Haberler 23 Nis 2021
Ahtapot’tan 12 Yeni Marka İle 2021’e Hızlı Bir Giriş, Güçlü Bir Başlangıç!

2020 yılında kazandığı konkurlar ve mevcut markaları için sürdürdüğü başarılı iletişimle adından sıkça söz ettiren Ahtapot Sosyal Medya, 2021 yılına oldukça hızlı bir giriş yaparak 12 değerli markayla daha el sıkıştı.

2020’de yeni bir yapılanmaya giderek ekibini güçlendiren Ahtapot Sosyal Medya, çalışmalarının meyvelerini yılın ilk günlerinden itibaren toplamaya başladı. Yeni yılla birlikte AND Gayrimenkul, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Danfoss Drives Türkiye, Neffes, Fujibas ve Instax‘ın sosyal medya yönetimlerini üstlenirken, Borusan Otomotiv’in distribütörü olduğu Jaguar ve Land Rover markaları için blog içerikleri, Migros için de masaüstü iç iletişim videoları üretmek üzere anlaşma sağladı. Mart ayında ise Ahtapot Sosyal Medya, Arvento Araç Takip Sistemleri ve Türkiye’nin en büyük ketçap, mayonez ve sos üreticisi Assan Foods’un da çözüm ortağı oldu.

7. yaşını kutlayan Ahtapot Sosyal Medya yeni markalarla portföyünü genişletmeye ve güçlenmeye devam ederken eski markaları ile uzun yıllar süren iş birliğini de ilk günkü heyecanla sürdürüyor.

Ahtapot Sosyal Medya; 6.5 yıldır Gökçe Brülör ve Jaga Maktes, 6 yıldır Lincoln Electric Askaynak, 5 yıldır Darüşşafaka Cemiyeti, 3.5 yıldır Dalgakıran Kompresör ve Form Şirketler Grubu, 3 yıldır DB Schenker Arkas ve Taşkesti Su, 2 yıla yakın süredir de WWF Türkiye, Danfoss, Mitsubishi Heavy Industries, Mapfre Sigorta gibi değerli markalara başarılı çalışmaları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Şeker GYO Web Sitesine Muse Creative Awards'dan İki Ödül! Başarılı Medya Planlama İle Halka Arzda Rekor: 840 BİN TALEP →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.