Ahtapot Sosyal Medya, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılında, Çanakkale Rotary Kulübü 35. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması’nın Sponsoru Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Ağu 2022
Ahtapot Sosyal Medya, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılında, Çanakkale Rotary Kulübü 35. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması’nın Sponsoru Oldu!

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılında, 30 Ağustos 2022’de düzenlenen Çanakkale Rotary Kulübü Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması’nın bu yılki değerli sponsorlarından biri de “Ahtapot Sosyal Medya” Ajansı oldu.

Ahtapot sevdiği sularda! Ahtapot Sosyal Medya Kurucusu ve Ajans Başkanı Hisar Uyar’ın da yüzücü olarak katılım göstereceği organizasyonda, 30 farklı ülkeden 850 yüzücünün yarışması bekleniyor.

Büyük ve şanlı bir zafer ile sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yılında, anlamlı bir sponsorluğa imza atan Ahtapot Sosyal Medya, 8 yıldır dijital iletişim ve kreatif tasarım odağında Torku, Mapfre Sigorta, Borusan Otomotiv Premium, Arvento, Kibar Holding, Assan Alüminyum, WWF Türkiye, Eyüboğlu Eğitim Kurumları, Selfit, DB Schenker Arkas, Darüşşafaka Cemiyeti, Fiyuu, Mitsubishi Heavy Klima, Danfoss, MADO gibi birçok değerli markanın dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, kreatif tasarım, reklam yönetimi, video prodüksiyon ve monitoring gibi ihtiyaçlarınızın çözümü Ahtapot Sosyal Medya’da!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma, Oyun İçi Reklamcılıkta 12 Milyon Reklam Gösterimine Ulaştı! Longosphere'in Organik Büyüme Ajansı ROIBLE Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.