Ahtapot Sosyal Medya, 9. Yılını Tarabya Secret Garden’daki Partide Coşkuyla Kutladı!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Ağu 2023
Ahtapot Sosyal Medya, 9. Yılını Tarabya Secret Garden’daki Partide Coşkuyla Kutladı!

Ahtapot Sosyal Medya Ajansı, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanında günden güne elde ettiği üst düzey başarıların coşkusu ve kıvancıyla, 9. yıl dönümünü görkemli bir partiyle kutladı.

Tarabya Secret Garden’da organize edilen bu özel gecede; Ahtapot Sosyal Medya çalışanları yeni yıl pastasını hep birlikte coşkuyla üflerken, unutulmaz bir gece yaşadılar. Ahtapot Sosyal Medya ekibinin yıl dönümü partisinde yaşanan keyifli anlardan hazırladığı ve sosyal medya hesaplarında da paylaştığı videoyu, sizler de aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Ahtapot ekibi, geçtiğimiz 9 yıl boyunca ses getiren çalışmaları ile tanındı ve en iyi sosyal medya kampanyaları, yaratıcılık ve müşteri memnuniyeti de dahil olmak üzere çok sayıda kategoride ödüller aldı. Bu başarılar, ajansın mükemmellik taahhüdünün yanı sıra, büyümeyi ve başarıyı mümkün kılan yönlendirmelerde bulunma becerisinin de bir kanıtıydı.

Bu 9 yılda -hem reklam hem de genel iş dünyasında- ayakta kalmak bile tek başına bir başarı öyküsü olarak değerlendirilirken, bağımsız bir ajans olarak hizmet sunan Ahtapot Sosyal Medya, geçtiğimiz yıl açtığı ikinci ofisiyle sektördeki varlığını perçinledi. Ahtapot Sosyal Medya; 3 tarafı teraslarla çevrili ofisi, greenbox çekimlere de imkân tanıyan stüdyosu, sık sık düzenlediği partileri, açık hava film gösterimleri, birbirinden eğlenceli langırt ve masa tenisi turnuvalarıyla, 34 kişilik güçlü ekibine ve yolu Ahtapot’tan geçecek potansiyel yeteneklere, çalışmak için son derece cazip bir ortam sunuyor. Ayrıca Ahtapot ekibi, bünyesine kattığı stajyerlerle her daim sıkı bağlar kurarak, ilk günden beri sektöre çok sayıda nitelikli reklamcı kazandırmayı da ilke ediniyor.

Abdi İbrahim İlaç’ın 12 markası, DeFacto Europe, Jaguar, MADO, Mapfre Sigorta, Migros gibi birçok farklı sektörden kıymetli marka ile birlikte büyümeye devam eden Ahtapot Sosyal Medya; tüm bunların yanı sıra Darüşşafaka Cemiyeti, WWF-Türkiye, Aydın Doğan Vakfı, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği gibi son derece kıymetli sivil toplum kuruluşları için uzun yıllardır hizmet sunmaya devam ediyor.

Ahtapot, aynı zamanda sektörün en önemli organizasyonlarından MediaCat Felis Ödülleri’nde, ekibinin sahip olduğu sinerji ve çalışkanlıkla son 2 yılda 4 Felis ve 1 Başarı Ödülü’nün de sahibi oldu.

10. yaşı için sabırsızlanan Ahtapot’a dair yepyeni gelişmeleri, başarı öykülerini ve neşe dolu 10. yıl partisini heyecanla bekliyoruz.

https://www.instagram.com/reel/Cvg3zBzoK9Y/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Solaris Group Medical’in tercihi Linafon İletişim Ajansı’ndan Yana Oldu Tantimber, Sosyal Medya Ajansı Olarak ‘’Genau’’ Dedi! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.