Agile Turkey Summit 2015

Agile Turkey Summit 2015

Türkiye ve bölge ülkelerdeki en büyük Agile etkinliği Agile Turkey Summit, bu yıl yeni konseptiyle 5-11 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Agile Turkey Summit bu yıl “Kurumsal Çevik Dönüşüm” teması kapsamında The Agile Week ile başlayacak. 5-11 Ekim tarihleri arasında katılımcılarını ağırlayacak olan etkinlikte her gün ücretli/ücretsiz eğitimler yapılacak, Agile Talks ve Agile buluşması gerçekleşecek. Sektörün önde gelen konuşmacılarının yer alacağı organizasyonda ayrıca workshoplar, seminerler ve networking etkinlikleri yapılacak.

Agile Turkey Summit’in ana konferansı ise 9 Ekim tarihinde Grand Cevahir Hotel Convention Center’de düzenlenecek. Konferansa Michael Feathers, Nick Obolensky, Jurgen Appelo, Ahmed Sidky ve Gunther Verheyen gibi ünlü yazarların yanı sıra; Google, Scrum.org, Spotify, Logo, Türk Telekom, Havelsan ve Riot Games gibi şirketlerden gelecek üst düzey konuşmacılar kendi yaşadıkları Agile dönüşüm süreçlerini, karşılaştıkları sorunları, ortaya çıkan problemleri nasıl aştıklarını katılımcılarla paylaşacak.

İlk kez 2013 yılında 200’e yakın katılımcı ile gerçekleşen etkinliğe, 2014 yılında 400’den fazla kişi katıldı. Agile Turkey Summit 2015’te ise 100’den fazla şirketten 650’nün üzerinde katılımcının yer alması bekleniyor.

Agile Turkey Summit 2015 konferansı ve The Agile Week ile ilgili detaylı bilgileri web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nesnelerin İnterneti Zirvesi IBM SmartCamp İstanbul 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.