ADEGG DIGITAL & CREATIVE’IN YARATICI VE ESPRİLİ CGI PROJESİ YAYINDA!

ADEGG DIGITAL & CREATIVE’IN YARATICI VE ESPRİLİ CGI PROJESİ YAYINDA!

Büyük şehirlerin kalabalıklarının ve koşturmacasının içerisinde bağışıklık sistemimizi güçlü tutmanın zorluğuna, esprili bir yaklaşımla vurgu yapan reklam çalışmasında; İstanbul’un önemli simgelerinden şehir hatları vapuru ve martı sesleri eşliğinde sahilde yürümekte olan ve tam sprey şişesinin önünden geçerken hapşıran kişinin üzerine, bir anda spreyin fısladığını görüyoruz.

Son dönemin popüler reklam fikirlerinden CGI teknolojisi ile gerçekleştirilen çalışma, insanlara şakayla karışık ‘Sağlıkla, Çok Yaşa!’ diyor. Hepimiz için doğal bir durum olan ve en çok hastalık zamanlarında yaşadığımız hapşırma eylemi üzerinden ürünün faydasına vurgu yapan reklam filminin çekimleri İstanbul’un farklı lokasyonlarında gerçekleştirildi.

CGI video aynı zamanda Propolsave'in şehir yaşamındaki önemini vurgulayarak hedef kitlesine görsel bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Projenin ilk filmi dijital kanallarda güçlü bir medya planı ile yayınlanmaya başladı.

Haver Farma ve ADEGG Digital & Creative iş birliği ile gerçekleştirilen proje, bağışıklık sistemini desteklemek için önemli bir takviye edici gıda olan Propolsave Sprey’i geniş kitlelere duyurarak, markanın varlığını sağlamlaştırmak adına önemli bir adım olarak öne çıkıyor.Reklam Künyesi:

Reklamveren: HAVER FARMA İLAÇ A.Ş.

Reklamveren Yetkilisi: Sibel HATİPOĞLU

Reklam Ajansı: ADEGG DIGITAL & CREATIVE

Yaratıcı Fikir ve Grafik Uygulama: ADEGG Kreatif Ekibi

Prodüksiyon, 3D Artist ve Motion Design: ADEGG Production

PR Ajansı: ADVER

Medya Planlama: ADEGG DIGITALİlgili Haberler

ADEGG İMZASIYLA, HAVER SITIKOLIN COGNIZIN’İN YENİ REKLAM KAMPANYASI YAYINDA!
ADEGG İMZASIYLA, HAVER SITIKOLIN COGNIZIN’İN YENİ REKLAM KAMPANYASI YAYINDA!
Devamını Oku >