Ada Life Otel’in Dijital Ajansı Sıradışı Digital Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 02 Mar 2015
Ada Life Otel’in Dijital Ajansı Sıradışı Digital Oldu!

Eskişehir’in merkezinde hizmet veren Ada Life Otel, web sitesi ve sanal tur çalışmaları için Sıradışı Digital’i tercih etti.

Eskişehir’i sarıp sarmalayan Porsuk nehri manzarası ile soluk almak için durulacak en güzel duraklardan biri olan Ada Life Otel, dijital reklam çalışmaları için Sıradışı Digital ile anlaştı. Sıradışı Digital, otelin web tasarım çalışmaları ve web sitesinde yer alan 360 derece sanal tur projesini üstlendi.

Geçtiğimiz günlerde yayına alınan Ada Life Otel yeni web sitesi için kullanılan görseller büyülü manzarayı en güzel şekilde tasvir ediyor. Sitenin ana sayfasında yer alan; Otelimiz, Odalarımız, Restaurant ve Bar ve Sanal Tur sekmeleri ziyaretçilerin aradıklarını bulmalarında kolaylık sağlayan bir içeriğe ve tasarıma sahip.


Ada Life Otel’in Dijital Ajansı Sıradışı Digital

Ankara ve Eskişehir’de hizmet veren Sıradışı Digital; Pino, Akıncı İnşaat, Yazıcılar, Mebuskent gibi firmalara hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Akıllı Telefonlar İçin Google AdWords Uygulaması Alpro’nun Sosyal Medya Ajansı Red And Grey Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.