Ad Age Small Agency Awards

Ad Age Small Agency Awards

Bağımsız, küçük ölçekli ajansların ve yılın en iyi kampanyaların ödüllendirildiği Ad Age Small Agency Awards için başvuru süreci başladı.

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek olan Ad Age Small Agency Awards için başvuru süreci başladı. Başladığı yıldan bu yana dünyanın her bölgesinden bağımsız ve küçük ölçekli ajansları ödüllendiren yarışmaya; 150 ya da daha az çalışanı olan, bağımsız ya da en fazla yüzde 51 oranında bir reklam şirketine bağlı olan ajanslar katılabilecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yarışmada Agency of the Year-Overall, Campaign of the Year-Integrated, Campaign of the Year-Pro-Bono ve Best Agency Culture dallarında altın ve gümüş ödüller verilecek. Ad Age Small Agency Awards’da ayrıca Agency of the Year kategorisinde bölgesel ve uluslararası katılımcılar ayrı ayrı ödüllendirilecek.

Bu yıl öncekilerden farklı olarak başvuruların niteliğine göre ya da çalışan sayısına göre farklı kategorilerin de oluşturulacağı yarışma için son başvuru tarihi ise 9 Nisan 2014.

Ad Age Small Agency Awards başvuru süreci hakkında detaylı bilgi be koşulları şuradan bulabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Foursquare Day 2014 Türkiye ODTÜ Teknokent Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.