Abdi İbrahim’in Dijital İletişim Ajansı mbsays Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ağu 2017
Abdi İbrahim’in Dijital İletişim Ajansı mbsays Oldu

180’i aşkın markası ve yaklaşık 350 ürünüyle sektörün en geniş ürün portföyüne sahip Abdi İbrahim, dijital mecralardaki iletişimini mbsays ile yürütecek.

Yaklaşık 3.500 nitelikli çalışana istihdam sağlayan ve sektörün en geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahip olan şirket, 2003 yılından bu yana Türk ilaç sektörünün lideri konumunda. Ayrıca bu sorumluluğun bilinciyle kurulan, Türkiye’nin ilk akredite edilmiş ilaç Ar-Ge Merkezi “Abdi İbrahim Ar-Ge Merkezi” geleceği iyileştirme yönünde çalışmalarına büyük önem vererek devam ediyor.

2020 vizyonu doğrultusunda uluslararası pazarlardaki etkinliğini her geçen gün artıran, ulusal güçlü liderliğinin yanı sıra dünyanın en büyük 100 ilaç şirketi arasında yer alma hedefiyle faaliyetlerini aralıksız sürdüren şirket, dijital mecralarda “Abdi İbrahim İlaç” olarak öne çıkıyor.

Kısa bir süre önce Abdi İbrahim Kariyer’in dijital iletişimine Burcu Bakdur’la hızlı bir giriş yapan ve marka portföyü her geçen gün genişleyen mbsays ise sektörde “Bir Duramama Hali” mottosu ile biliniyor. Pizza Hut, Eti Form, Allianz, Fakir, Multi Turkey, Hürriyet Kampüs, Bocchi, Vehbi Koç Vakfı gibi Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarına hizmet veren mbsays, Abdi İbrahim İlaç ile iş birliğinin heyecanını taşıyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dardanel, Sosyal Medya Faaliyetlerini Wizard Digital’e Teslim Etti! Grigündem’in İçeriği Grikalemler İle Artık Daha Güçlü →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.