8. Boğaziçi Marka Zirvesi’ne Sayılı Günler Kaldı!

8. Boğaziçi Marka Zirvesi’ne Sayılı Günler Kaldı!

Türkiye’nin önde gelen pazarlama etkinliği Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

“Fly Me to the Top” mottosuyla, her sektöre zirvedeki isimlerle temas edecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi’nde katılımcılar etkinlik sonunda “Katılım Sertifikası” almaya da hak kazanacaklar.

Kimler Katılacak?

Boğaziçi Marka Zirvesi’nde lider markaların zirvedeki isimleri ağırlanacak. Bu doğrultuda Karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Gazeteci Selçuk Tepeli, LEGO Pazarlama Direktörü Tuna Canatar, Acun Medya Yönetim Kurulu Üyesi İrem Kanan başta olmak üzere alanında uzmanlaşmış, duayen isimler katılımcılarla buluşacak. Diğer isimleri takip etmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ne Zaman/Nasıl Gerçekleşecek?

8. Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl 22-23 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleşecek.Katılımcılara giriş bilgileri mail yoluyla iletilecek. Günde 8 oturumun olacağı etkinlikte oturum aralarında da sürpriz aktiviteler ve çekilişler olacak.

Oturum Konuları Neler?

“Pazarlamada Hedefleri Belirlemek Pazarlamanın Özgün Stratejileri”, “Haber Medyasının İlerleyişi ve Geleceği” ve “Sporda Marka Değeri Oluşturmak: NBA Basketbolu Nasıl Marka Haline Geldi?” gibi spordan pazarlamaya, modadan medyaya her alanın trend konularına değinilecek.

Nasıl Sonlanacak?

23 Mayıs tarihinde sonlanacak olan etkinlikte belli bir süre katılım göstermiş katılımcılar “Boğaziçi Marka Zirvesi Katılım Sertifikası” almaya hak kazanacaklar.

Nasıl Katılınır?

Biletler için: https://biletino.com/tr/e-bzk/bogazici-marka-zirvesi/

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için: https://bmz.ikboun.net/

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digitalzone Meetups Mayıs’ta Belirsiz Zamanlar İçin E-Ticaret Stratejileri ve İçerik Pazarlamasında Özel Günler Konuşulacak! Digitalzone Meetups Online Bu Ay OnCrawl Sponsorluğunda 27 Nisan’da! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.