7. Mixx Awards Türkiye Başvuruları Başladı!

7. Mixx Awards Türkiye Başvuruları Başladı!

Bu yıl 7. kez düzenlenecek olan Mixx Awards Türkiye için başvuru süreci başladı. Son başvuru tarihi 24 Şubat olan yarışmanın ödül töreni ise Nisan ayında gerçekleşecek.

IAB Türkiye tarafından düzenlenen Mixx (Marketing and Interactive Excellence) Awards için başvuru süreci başladı. Dijital pazarlama iletişimi sektöründe yaratıcı çalışmaları üretilmesi, marka performansının geliştirilmesi ve internetin yaratıcı standartlarının yükseltilmesini hedefleyen yarışmada, bu yıl da dijital reklamcılığı geliştiren ekipler ve markalar ödüllendirilecek.

Mixx Awards Türkiye’de projeler stratejiden yaratıcı çalışma ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne (ROI) kadar tüm katmanlarıyla değerlendirilecek. Mixx Awards’a katılan çalışmalar dijital ekosisteminin yetkin isimlerinden oluşan bir jüri (reklamverenler, reklam ve medya ajansı yöneticileri, yayıncılar) tarafından değerlendirilecek. Kazananlar ise IAB Türkiye tarafından düzenlenen ödül töreninde ödüllerini alırken; aynı zamanda Mixx Europe’da ve IAB Mixx Awards’ta yarışma fırsatı elde edecek.

Son başvuru tarihi 24 Şubat 2017 olan yarışmanın kuralları, kategoriler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi için Mixx Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pazarlama Türkiye Influencer Days: Web Analytics 2.0 Getir & BiTaksi Tasarım Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.