7. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Başladı!

7. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Başvuruları Başladı!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından bu yıl 7. kez düzenlenecek olan “Doğrudan Pazarlama Ödülleri” için başvurular başladı.

Doğrudan pazarlama alanındaki en başarılı projeleri değerlendiren Doğrudan Pazarlama Ödülleri için başvuru süreci başladı. İnteraktif Pazarlama, Veritabanına Dayalı Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Etkinlik Pazarlaması ana kategorilerinde 4 disiplinde toplanan ödüller, 20 başlıkta dağıtılacak olan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerini kapsıyor.

Ödül verilecek alt kategoriler arasında En İyi Mobil/Akıllı Cihaz Uygulaması, Entegre Online Medya Kampanyası, Entegre İnteraktif Pazarlama Kampanyası, Viral Pazarlama Faaliyetleri gibi pazarlama projeleri de yer alıyor. Projelerin değerlendirilmesinde kriter olarak strateji, yaratıcılık, uygulama becerisi ve sonuç göz önüne alınıyor.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde bu yıl erken başvuru tarihi 13 Eylül 2014’te son bulurken, normal başvuru süresi ise 3 Ekim 2014’e kadar devam edecek. Organizasyonun ödül gecesi ise Aralık’ın ilk haftasında gerçekleşecek.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde geçtiğimiz yılın kazanan projelerini şuradan görebilir; detaylı bilgi ve başvuru için DP Ödülleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Twitter Mobil Geliştirici Konferansı: Flight 12. Altın Örümcek Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.