7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi

7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi

Bu yıl 7’inci kez gerçekleştirilecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 5-6 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

 “Biz değiştik, pazarlama değişti” sloganıyla Dijital Pazarlama’nın önümüzdeki 5 yılının ele alınacağı Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde Türkiye ve dünyada teknolojinin odağındaki konular yer alacak. Türkiye’de 293 milyar liralık bir pasta payına ulaşarak, hızlı yükseliş trendini sürdüren bilişim sektörünün gündemindeki konuların ele alınacağı etkinlikte bilişimin ülkemizdeki geleceği ile ilgili beklenenler, fütüristik yaklaşımlar irdelenecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında her yıl olduğu gibi Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking, Coffee Time) gibi farklı etkinlikler gerçekleştirilecek. İki gün boyunca devam edecek Zirve’nin kapanış akşamında ise Sosyal Medya Ödülleri sahiplerine kavuşacak.

Userspots CEO’su Mustafa Dalcı, Publik Kurucu Ortağı Volkan Çağsal, Kollektif Ajans Başkanı Hüseyin Camcı, Mobilike Kurucu Ortağı Şekip Can Gökalp, Monitise Strateji ve Pazarlama Direktörü Peri Kadaster, Onedio Kurucusu Kaan Kayabalı, Spotify Türkiye CEO’su Ergül Çivi, Sahibinden.com CMO’su Boğaç Göncü, Batesmotelpro’dan Tansu Tunçel ve Volkan Öge’nin de konuşmacı olarak katılacağı Zirve birçok pazarlama profesyonelini katılımcılarla buluşturacak.

 
7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında bu sene ilk kez düzenlenecek olan Dijifikir yarışması ise genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerini gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak. Katılım için girişim fikrinin olması dışında şart aranmayan yarışmanın finalisti 5 girişimci BTZ 2014’te sunum yapma hakkı kazanacak.

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Zirve, her yıl ortalama 700 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden yaklaşık 30.000 izleyiciye ulaşıyor.

7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi hakkında detaylı bilgi ve kayıt için BTZ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mixx Awards Türkiye 2014 Pazarlama Zirvesi 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.