6. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı: Seth Godin

6. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı: Seth Godin

Bir gelişim ve bilgi paylaşım platformu olan Turkcell Akademi tarafından düzenlenecek olan 6. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı; Seth Godin’in katılımı ile 29 Ocak’ta gerçekleşecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, her yıl olduğu gibi bu yıl da Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı’nda pazarlama dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirecek. 29 Ocak 2014 tarihinde Swissotel Balo Salonu’nda gerçekleşecek konferansa, dünya çapında tanınan ABD’li yazar, girişimci, pazarlama gurusu ve konuşmacısı Seth Godin konuşmacı olarak katılacak.

Turkcell’in “insana yatırım” ilkesi doğrultusunda hayata geçirdiği Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı bu yıl “Kitle Efsanesi ve İtaatin Sonu” konulu oturumunda dünyaca ünlü pazarlamacı Seth Godin’i ağırlayacak.Kitaplarının her biri en ok satanlar listesine girmiş ve 35’ten fazla dile çevrilmiş 17 kitabın yazarı Seth Godin’in bloğu da ünlü pazarlama dergisi Advertising Age tarafından yılın en başarılı bloğu seçildi.

turkcell akademi seth godin

Turkcell Akademi’nin Pazarlama Konferansları, daha önceki senelerde Amerikan başkanlık seçimlerinde Obama zaferinin arkasındaki isim olarak tanınan David Plouffe, ünlü Amerikalı sosyolog Malcolm Gladwell, insan davranışları ve ekonomi üzerine yürüttüğü çalışmalarla ses getiren Dan Ariely’i ve sosyal medya uzmanı Charlene Li’yi ağırlamıştı.

6. Turkcell Akademi Pazarlama Konferansı ve Seth Godin hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yeni Dijital Dünya Zirvesi Imagine Cup 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.