5 Ayrı Kategori. Tek Yaratıcılık.

Ajans Haberleri, Haberler 13 Haz 2020
5 Ayrı Kategori. Tek Yaratıcılık.

Super Agency, Türkiye’nin en büyük internet ödüllerinde 5 ayrı kategoride 4 ayrı marka ile ödüllere aday!

Super Agency ses getiren işlere imza attığı markaları ile yeni ödüllerin peşinde. Türkiye’nin yurt dışına dizi ihracının öncüsü İnter Medya, mimariye farklı bir soluk getiren yenilikçi Cem Tanrıkulu, en inovatif yatların üreticisi Sirena Yachts ve tabi ki kendi markalarının yenilenen sitesi ile ödülleri toplamaya geliyor.

Seneler içerisinde birçok ödüle layık görülen ve Türkiye’nin en köklü firmalarının sitelerini yeni bir bakış açısı ile dönüştüren Özkan Yurdusev’in önderliğinde ilerleyen Super Agency; yine ödüllere ambargo koymaya aday.

Altın Örümcek ödüllerine 2020 yılında aday gösterilen 1360 proje içerisinden özenle seçilen 246 aday arasında yer alan projeleri, 5 ayrı kategorinin en güçlü adayları arasında yer alıyor.

Özellikle İnter Medya için yapılan çalışmaları 3 ayrı kategoride adaylık kazanarak; farklı bakış açısı ve inovatif yaklaşımın taçlandırılması olarak görülüyor.

Siz de ödüllü bir ajans ile çalışmak, farklı bakış açıları ile gelenekselliği yıkmak isterseniz; Super Agency burada.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bigbang Dijital, TamamlayiciSaglik.com İle Gerçekleştirdiği Google Ads Başarı Hikayesin Yayınladı Cem Batu RED AND GREY’e Ortak Oldu. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.