41?29! Ajanslar İçin Proje Yönetim Aracı Geliştirdi

Ajans Haberleri, Haberler 30 Haz 2014
41?29! Ajanslar İçin Proje Yönetim Aracı Geliştirdi

41?29!  İstanbul Kalkınma Ajansı’nın da desteği ile dijital ajansların tüm proje süreçlerini tek platformdan yürütebilecekleri bir yazılım geliştirdi.

Dijital reklam ajansı 41?29! tarafından geliştirilen “Dijital Ajans Süreç Yönetimi ve Verimlilik Sistemi” dijital ajansların ihtiyacı olan proje yönetim süreçlerinin tek bir platform üzerinden yönetilmesini hedefliyor.

BaseCamp’e rakip olarak gösterilebilecek yazılım, 9 aylık bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkmış.  Yazılım ile dijital ajansların Proje Yönetimi, Doküman Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Ekip ve Kaynak Yönetimi ile Süreç Yönetimi gibi çalışmaları tek bir platform üzerinden yürütülebiliyor.

Dijital Ajans Süreç Yönetimi ve Verimlilik Sistemi’nde dijital ajansların proje süreçleri, projeyi yürüten ekibin detaylı bilgileri, haftalık takvimler, iş planları, performans takibi, yetkilendirme sistemleri ve kurumsal hafıza için takip araçları gibi birçok araç yer alıyor.

Dijital pazarlama sektörünün ihtiyaçlarına göre geliştirilmeye açık olan yazılım, 41?29! tarafından kullanılmaya başlandı. Yazılımdan markalar ve diğer ajanslar da talepleri doğrultusunda faydalanabilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Voden’e İki Yeni Müşteri WPP, Cannes Lions'ta Yılın Holding Şirketi Seçildi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.