360 Stradigi’den, Sipay’e 360° Destek

Ajans Haberleri, Haberler 09 Ara 2022
360 Stradigi’den, Sipay’e 360° Destek

Türkiye’nin en önemli ödeme sistemi markalarından olan ve gün geçtikçe hacmini arttıran Sipay, fintech sektöründeki tecrübesi ile markaların dikkatini çeken 360 Stradigi yollarını birleştirdi.

2018 yılı sonunda kurulan ve ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip olan, sanal post, dijital cüzdan, kartlı ve kartsız ödeme, banka havalesi ve diğer alternatif ödemelerin tamamını tek bir çatı altında tutan Sipay, rekabettin gün geçtikçe arttığı sektöründeki fırsatları değerlendirmek için 360 Stradigi ile ilerlemeye karar verdi.

Özellikle fintech sektöründeki ve lead generation modelindeki başarısı ile markaların dikkatini çeken 360 Stradigi, Sipay’in tüm dijital proje süreçlerinden sorumlu olacak.

Yerli ve global pazarlarda farklı sektörlerdeki birçok markaya hizmet veren 360 Stradigi, büyümesini 2023’te de sürdürmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CRM Medya Yönetici Ortağı Berk HİSOĞLU İle Metaverse ve Web 3.0 Tablohane, SEO Çalışmaları İçin ROIBLE Organik Büyüme Ajansı'nı Tercih Etti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.