360 Stradigi, Yeni Nesil Faktoringin Öncüsü Çekpara’nın Dijital Ajansı Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Mar 2022
360 Stradigi, Yeni Nesil Faktoringin Öncüsü Çekpara’nın Dijital Ajansı Oldu!

Geçtiğimiz Kasım ayında halka arz olan faktoring sektörünün öncü firmalarından Ulusal Faktoring’in, sektöre farklı bir vizyon kazandıran dijital iştiraki Çekpara’nın dijital ajansı 360 Stradigi oldu.

Son yıllarda gittikçe hız kazanan markaların dijitalleşme serüvenine katılıp, faktoring sektörüne yeni bir vizyon katan Ulusal Faktoring’in dijital yatırımı Çekpara Uygulaması, kullanıcılarına şubeye gitmeksizin, çeklerini bulundukları yerde nakde çevirmelerini sağlayan bir mobil uygulamadır. Android ve iOS kullanıcılarına da hizmet veren Çekpara, performans, medya planlama, SEO, içerik yönetimi ve sosyal medya yönetimi konularında 360 Stradigi’nin tecrübesiyle yol almayı tercih etti.

Sektörün habitatı gereği oldukça dar bir kitleye yönelik yapılacak performans ve SEO çalışmalarında, düşük hacimli ancak rekabetçi bir SEO ile özellikle mobil uygulamanın indirildikten sonraki kullanıcının aldığı aksiyonlarını göz önünde bulundurarak yapılacak performans çalışmalarında, 360 Stradigi tecrübesiyle yeni bir başarı hikayesi yazmaya hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← The Handloom'un Organik Büyüme Ajansı ROIBLE Oldu! Idecon Idea&Congress, Signify’ın Yeni Dijital İletişim Ajansı Oldu →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.