3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

IAB Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi ile birlikte düzenlenen 3. Dijital Pazarlama İletişimi Programı 2 Kasım’da başlayacak.

39 ülkede faaliyet gösteren ve tüm dünyada interaktif reklamcılığın gelişmesini amaçlayan IAB (Interactive Advertising Bureau) ile Kadir Has Üniversitesi işbirliğinde 3’üncü kez düzenlenecek olan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı katılımcılarını bekliyor.

Pazarlama alanında çalışan ve dijital yönde kendini geliştirmek isteyen reklamverenler, marka yöneticileri, pazarlama ve reklam yöneticilerinin; ajans çalışanları ve müşteri ilişkileri ekiplerinin katılım göstereceği dijital pazarlama eğitimi programına ayrıca dijital pazarlama endüstrisinde çalışmayı hedefleyen yeni mezunlar da katılabilir.

Alanında uzman profesyonellerden eğitim alacak olan program katılımcıları dijital pazarlama iletişimini tüm yönleri ile ele alacak. Yeni mezun olanlara IAB Türkiye’nin yayıncı, ajans ve reklamverenlerden oluşan 182 üyesinden birinde bir ay staj fırsatı sağlanırken; tüm katılımcılar sektörün önde gelenleri ile tanışma ve networking imkânı bulacak.

Programda eğitim verecek uzmanların arasında öğretim görevlileri, kurumsal pazarlama uzmanları, üst düzey ajans çalışanları ve internet girişimcilerinin yer alması katılımcılara farklı bakış açıları kazandırarak sektör hakkında geniş bir perspektif sağlayacak.

2 Kasım’da başlayacak olan 3. Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Okan Üniversitesi Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.