27. Kristal Elma Reklam Ödülleri Başvuruları Başladı!

27. Kristal Elma Reklam Ödülleri Başvuruları Başladı!

Türkiye’nin en yaratıcı reklam projelerinin yarıştığı 27. Kristal Elma Reklam Ödülleri başvuruları başladı.

Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında gerçekleşecek 27. Kristal Elma Reklam Ödülleri için geri sayım başladı. Türkiye’nin ilk ve en prestijli yaratıcılık ödülleri olan Kristal Elma’ya başvurular, 6 Temmuz – 7 Ağustos tarihlerinde web sitesi üzerinden online olarak yapılacak. Yarışmaya 16 Temmuz 2014 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında yayınlanmış işler katılabilecek.

Reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturacak olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali ise 14-15-16 Ekim tarihlerinde Uniq İstanbul’da düzenlenecek.

Bu yıl ‘fame’ temasıyla gerçekleşecek olan Kristal Elma Festivali’nde; Türkiye’den ve yurt dışından 100’ün üzerinde fikir önderi ve endüstri liderinin konuşmacı olarak katılımıyla 80’den fazla konferans, seminer, panel, forum, çalışma atölyesi ve eğitim semineri yapılması planlanıyor. 2015 Kristal Elma Festivali’ne erken kayıt indirim fırsatları da 15 Temmuz’da başlıyor.

Geçtiğimiz yılın Kristal Elma kazanan projelerini şuradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstanbul Mini Maker Faire 2015 Girişimcilik Vakfı Fellow 2015 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.