26. Kristal Elma Reklam Ödülleri Başvuruları Başlıyor!

26. Kristal Elma Reklam Ödülleri Başvuruları Başlıyor!

Türkiye’nin ilk ve en prestijli reklam organizasyonu 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri için başvurular 1-15 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

Bu yıl 26. kez düzenlenecek olan Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında düzenlenen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri için başvurular bugün itibariyle başlıyor. Yarışmaya 2 Ağustos 2013 – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında yayınlanmış işler katılabilecek. Online bir sistemle yönetilen yarışma için başvurular da Kristal Elma web sitesi üzerinden alınacak.

Kristal Elma Festivali ödüllerinde bu yıl Ana Kategoriler, Dijital, Medya ve Bölge Kategorileri olmak üzere dört ana başlık altında işler değerlendirilecek. Ödüller için seçici kurul başkanları ise şu şekilde;

– Ana Seçici Kurul ve Fotoğraf Seçici Kurul Başkanı Yaşar Akbaş (Happy People Project)

– Dijital Seçici Kurul Başkanı Enis Orhun (C-Section)

– Medya Seçici Kurul Başkanı Fatih Cebeci (Ankara Reklamcılar Derneği)

– Bölge Seçici Kurul Başkanı Cemal Noyan (İmaj)

– Müzik Seçici Kurul Başkanı Dağhan Baydur (Müzikotek)

17-19 Eylül tarihlerinde Santral İstanbul’da düzenlenecek Kristal Elma Yaratıcılık Festivali; birçok konferans, seminer, panel ve networking etkinliğine ev sahipliği yapacak. Sektörde dünyaca tanınmış uzmanların da konuşmacı olarak katılacağı festivalde Türkiye’den en başarılı reklam çalışmaları ödüllendirilecek.

1-15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek başvurular hakkında detaylı bilgiyi şuradan alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Sorun yaşamamak adına başvurunuzu son güne bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Jsist Yazılım Konferansı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.