2021’de Dijital Ajansların Tercih Ettiği En İyi Dijital Pazarlama Araçları

2021’de Dijital Ajansların Tercih Ettiği En İyi Dijital Pazarlama Araçları

Digital Agency Network, “Top Digital Marketing Tools Preferred by Digital Agencies in 2021” adlı e-kılavuzunu yayınladı.

İngilizce ‘tool’ kelimesi ile ifade edilen yazılım araçları, yazılımlar, programlar dijital pazarlama dünyasında reklam ve içeriklerin üretilmesi, yayınlanması, yönetilmesi, raporlanması vb. süreçlerde kullanılır. Dünyadaki bütün dijital ajanslarda kendi çalışma biçimlerine, ajans yapılarına ve sundukları hizmetlere göre farklı tool’ları tercih etmektedir.

‘Top Digital Marketing Tools’ adlı e-kılavuzda Amerika, İngiltere, Avrupa, Avustralya ve Kanada bölgelerinden 25 dijital ajanstan 50 dijital pazarlamacının yazılım tercihlerini ve yorumlarını topladı.

Bu e-kılavuzun yardımıyla dijital pazarlamacılar, dünyanın her yerinden meslektaşlarının şu anda kullandığı en iyi dijital pazarlama araçlarını keşfedebilir.

Kategorisine göre dünya genelinde en çok tercih edilen pazarlama tool’larını bu kılavuzda görebilirsiniz. Ayrıca ajanslarda çalışan pazarlama uzmanları, belirli bir kategori için inceledikleri araçları neden tercih ettiklerini ve bu araçların yardımıyla çalışmalarını nasıl sürdürdüklerini de açıkladılar. Dolayısıyla bu incelemelerden faydalanarak tool’ları karşılaştırabilir ve sizin çalışmalarınıza en çok katkı sağlayacak tool’u bulabilirsiniz.

E-kılavuz içeriğinde tool’lar yedi kategori altında toplandı: Advertising Management & Analytics, Collaboration, Social Media Marketing, Web Design, eCommerce Marketing, Remote Working, SEO/SEM.

Ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← PayTR Sanal POS Nedir ve Nasıl Başvurabilirsiniz? Adobe Photoshop Alternatifi Ücretsiz Programlar →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.