18. İTÜ Sektör Günleri “Bilişim Sektörü”

18. İTÜ Sektör Günleri “Bilişim Sektörü”

Üniversite öğrencilerini ve bilişim sektörünün önce gelen firma yöneticilerini bir araya getirmek amacıyla gerçekleştirilecek olan 18. İTÜ Sektör Günleri “Bilişim Sektörü” 30 Ekim’de başlıyor!

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her yıl gerçekleştirilen ve bu yıl 18incisi düzenlenecek olan İTÜ Sektör Günleri 30 Ekim’de İTÜ Maçka Kampüsü’nde başlıyor. Üniversite öğrencilerinin mezun olduktan sonra çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamak; firma yöneticilerini öğrencilerle bir araya getirmek amacıyla organize edilen İTÜ Sektör Günleri; Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması organizasyonları arasında yer alıyor.

Bilişim Sektörü’nün önde gelen firmaları gibi Google Türkiye, Microsoft ve HTC’den üst düzey yöneticilerin de katılım göstereceği etkinlik için tüm üniversite ve bölümlerden öğrenciler online kayıt yaptırarak katılabilecek. Katılımcılar şirketlerin fuaye alanında yer alacak olan stantlardan iş başvurusu yapma ve yöneticileriyle görüşme imkanı elde edebilecek. Ayrıca tüm katılımcılara İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından katılım sertifikası verilecek.

itü sektör günleri

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Etohum SEO & SEM Konferansı Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.