18. Altın Örümcek’ten POMPAA 7 Ödül İle Döndü

Ajans Haberleri, Haberler 13 Tem 2020
18. Altın Örümcek’ten POMPAA 7 Ödül İle Döndü

2012 yılında kurulan İstanbul merkezli tasarım ajansı POMPAA, başarılarıyla adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 18. Altın Örümcek Ödülleri’nden POMPAA 7 ödül ile döndü.

POMPAA, bu sene 18.’si düzenlenen, dijital dünyanın prestijli ödüllerinden Altın Örümcek’te farklı kategorilerde 7 ödül sahibi oldu; 3 birincilik, 2 ikincilik, 1 üçüncülük ve 1 halkın favorisi ödülüne layık görüldü.

“Ton ton ton DARDANEL ton!” reklamları ile büyüdüğümüz DARDANEL için hazırladığı web sitesi ile Kurumsal kategorisinde birinci olurken aynı zaman Yiyecek & İçecek kategorisinde de DARDANEL ile birincilik ödülünü kazandı. Bir diğer birincilik ödülü ise Gayrimenkul & Yaşam Merkezleri kategorisinde Melike Altınışık Architects – MAA web sitesi ile geldi.

İkincilik ödüllerinden biri yine Yiyecek & İçecek kategorisinden AK Gıda – President Peynir projesi ile gelirken bir diğer ödül Bilişim & Teknoloji kategorisinden Üstünova Mühendislik ve Arge için hazırladığı web sitesi ile geldi. Yine Bilişim & Teknoloji kategorisinde ProManage için hazırladığı web sitesi ile üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

POMPAA’ya halktan da 1 ödül geldi! Vehbi Koç Vakfı ile çalıştıkları Amerikan Hastanesi projesi Sağlık Kategorisi’nde halk tarafından birinci seçildi.

POMPAA’nın ödül aldığı siteleri linklerden inceleyebilirsiniz:

Yiyecek & İçecek – Kurumsal Kategorisi Birincilik Ödülü: www.dardanel.com.tr/EN/
Yiyecek & İçecek Kategorisi Üçüncülük Ödülü: www.presidentpeynir.com.tr
Gayrimenkul & Yaşam Merkezleri Kategorisi Birincilik Ödülü: www.melikealtinisik.com
Bilişim & Teknoloji Kategorisi İkincilik Ödülü: www.ustunova.com.tr
Bilişim & Teknoloji Kategorisi Üçüncülük Ödülü: www.promanage.com
Halkın Favorisi: www.amerikanhastanesi.org

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MUTLU MAKARNA’nın tercihi egegen oldu! Kasap Mehmet Zengin’in Yeri Brainworks Global Dedi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.