18. Altın Örümcek Ödülleri’nde Büyük Ödül iGOAİMALATHANE’nin Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 03 Tem 2020
18. Altın Örümcek Ödülleri’nde Büyük Ödül iGOAİMALATHANE’nin Oldu

Altın Örümcek Ödülleri’nde bu yıl 28 kategoride toplam 1360 proje yarıştı. iGOAİMALATHANE ise Altın Örümcek Ödülleri’nde En İyi Web Sitesi ödülünün  ve 3 kategoride birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

iGOAİMALATHANE, British Council Türkiye’nin dijital sanat platformu Duvarları  Olmayan Müze’nin dördüncü sergisi​ Almost There (Varmak Üzere)​ için hazırladığı  web sitesi ile 18. Altın Örümcek Ödülleri’nde En İyi Web Sitesi ödülüne uzandı.  Aynı proje ile Etkinlik & Kültür Sanat, Mikrosite ve Mobil Uyumlu Tasarım  kategorilerinde birincilik ödüllerine layık görüldü.

Web sitesi deneyiminde sanatseverleri, toplumsal koşullar ve bireysel duyguların  çarpışmasıyla oluşan fiziksel ve ruhsal hareketlerin iç içe geçtiği dairesel bir  yolculuk bekliyor. ’Yer’, ‘Arada’ ve ‘Yersizlik’ olmak üzere dairesel bir yolculuğa  çıkaran üç bölümden oluşan dijital sergide, British Council Koleksiyonu’na ek  olarak Türkiye, Gürcistan ve Ukrayna’dan hem yeni hem de köklü sanatçıların 35  eserinden oluşan resim, baskı, fotoğraf, video ve yerleştirme gibi birçok farklı  türde sanat eserleri yer alıyor. 

iGOAİMALATHANE, ödüllerinin mutluluğunu sosyal medya hesapları üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Uğur Okulları Web Sitesi Diverseffect’in Tecrübesi İle Yeniliyor. Kemerlerinizi Bağlayın: Türkiye’nin Tek Uçak Koltuğu Üreticisi Sosyal Medya Ajansını Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.