1,618 Agency, Yılın En İyi Ambalaj Tasarımı Ödülünü Alarak 2022 Yılına ‘Renkli’ Bir Giriş Yaptı!

Ajans Haberleri, Haberler 24 Oca 2022
1,618 Agency, Yılın En İyi Ambalaj Tasarımı Ödülünü Alarak 2022 Yılına ‘Renkli’ Bir Giriş Yaptı!

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren tüm kurumların, markaların, paydaşların, sağlık iletişimi profesyonellerinin gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla bu yıl ilk defa düzenlenen Golden Pulse Awards’ta, Nutrefor markası ile yılın en iyi ambalaj tasarımı ödülünün sahibi 1,618 Agency oldu.

2011’den bu yana farklı sektörlerden birçok markaya pazarlama iletişimi alanında “yeni değilse, eskidir” mottosuyla hizmet veren ajans, almış olduğu ödül ile de başarısını taçlandırdı. Ajansı ödüle götüren başarılı projenin arkasında ise güçlü bir strateji bulunuyor.

1,618 Agency,  Drop Effect® Creative Systemile Nutrefor®’da damla etkisi meydana getirerek “Renkli Beslen” mottosu ile fikrin dalga dalga hedef kitleye ve dışındaki herkese yayılmasını sağladı. Markanın mottosunun özünü ise  saf ve eksiksiz beslenme için doğadan ilham alarak meyve-sebze tüketmeyen özellikle sebze sevmeyen yetişkin ve çocuklara tek kapsül/ ölçekle besin desteği sağlamak oluşturuyor.

Türkiye’nin ilk* sebze-meyve ekstraktlarıyla 1. Sınıf hammaddelerden yüksek standartlarda üretilen Nutrefor®’, eczaneler kanalı ile www.nutrefor.com adresinden de Türkiye’de ilk defa ‘TIKLA ÖDE eczaneden al’ sistemi sayesinde tüketici ile eczaneyi internette buluşturuyor. Yeni nesil dijital pazarlama, strateji ve teknolojiye odaklanan ekibi ile yaptığı işlerde dijital kreatif, yeni medya ve sürdürülebilir olmayı hedefleyen 1,618 Agency, Drop Effect® Creative System, DIP® – Digital Impact Plan ve DigitalUp® adını verdikleri teknikleriyle markaları altın çıktılar elde ederek sahada reel, nokta atışı hedeflere ulaştırmaya devam ediyor

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstinye Üniversitesi’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu! Istcode 360° Dijital Ajans Müşteri Portföyünü Genişletiyor →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.