14. Altın Örümcek İçin Ön Eleme Süreci Tamamlandı

14. Altın Örümcek İçin Ön Eleme Süreci Tamamlandı

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 18 Ocak itibariyle başlayan jüri ön eleme süreci 21 Şubat günü sonlandı.

18 Ocak – 21 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen ön eleme sürecinde, jüri üyeleri başvuru yapan tüm projeleri kategoriden bağımsız olarak genel kriterlere (projenin çalışır durumda olması, standart web tarayıcılarında uyumluluk, kopya olmaması vb.) göre değerlendirdi.

İnternet, web teknolojileri ve interaktif tasarım konularında deneyimli ve bilgi sahibi profesyonellerden oluşan Altın Örümcek jüri üyeleri Grup Değerlendirmelerine 1 Mart’ta başlayarak 20 Mart’a kadar devam edecek. Son aşama olan Final Değerlendirmeleri ise 04–24 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. Değerlendirme süreçleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Girişimcilere Özel Etkinlik: Ciz.io MeetUp Genç Girişimciler İlham Verecek: We Are Young →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.