Rino Seramik Porselen Dijital Ajansı olarak Digipera’yı Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 31 Mar 2023
Rino Seramik Porselen Dijital Ajansı olarak Digipera’yı Seçti!

Ülke içi ve ihracatta yüksek üretim hacmine sahip olan Rino Seramik Porselen, dijital ajansı olarak Digipera ile anlaşma sağladı.

1973’ten beri mekânlara estetik dokunuşlar sunan Rino Seramik Porselen, Çankırı ve Bilecik’teki yüksek teknolojili üretim tesislerinde seramik ve porselen karolar üretmeye devam ediyor.

Digipera 15 yıllık sektör deneyimi ve profesyonel dijital kadrosuyla müşterilerine güncel trendlere uyumlu ve yenilikçi stratejiler oluşturma konusunda destek veren dijital medya planlama ve satın alma ajansıdır. Dijital dünyada var olmak ve rekabetçi bir avantaj elde etmek isteyen markalara hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için özelleştirilmiş çözümler sunar.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kelebek Mobilya İngiltere’nin Sosyal Medya Ajansı Diverseffect Oldu. Flokser’ın Dijital Ajansı Tekrardan Diverseffect Oldu. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.