Türkiye’nin Dijital Cüzdanı PeP, Yurt Dışı Reklam Harcamalarında da Kazandırıyor

Türkiye’nin Dijital Cüzdanı PeP, Yurt Dışı Reklam Harcamalarında da Kazandırıyor

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP; Google, Facebook, Instagram reklam alanı satın almaları, Adobe, Shutterstock ödemeleri gibi yurt dışından alınan reklam odaklı hizmetlerde 1000 TL’ye varan nakit iade kazandırıyor.

Türkiye’nin yeni dijital cüzdanı PeP; alışveriş, nakit çekim ve para transferi işlemlerinde tüketicilere güvenli, hızlı ve yenilikçi finansal çözümler üretiyor. Dünyanın dört bir yanında ve internette yapılan harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirme imkanı sağlayan PeP Visa Kart, yurt içinde ve yurt dışında ATM’leri komisyonsuz kullanma olanağı da sunuyor. PeP ayrıca, yurt dışından ülkemize ve ülkemizden yurt dışına yapılan para transferinde, 7/24 ve anında gönderim olanağının yanı sıra önemli bir fiyat avantajı da sağlıyor.

Maliyeti düşürmek, şeffaflık ve sınırları kaldırmak prensiplerinden yola çıkarak ürün ve hizmet üreten PeP’in en önemli özelliği hizmetlerinin Türkiye ile sınırlı kalmayarak küresel boyutta olması… PeP’in küresel boyuttaki faaliyetleri de, sınır ötesi işlem yapmak isteyen tüketicileri global piyasalarda işlem yapan bir bankada hesap açma ya da bu bankanın ürününü kullanma derdinden, yani bir nevi finansal karmaşadan kurtarıyor. Tüketicilerin genel anlamda ihtiyaçlarına odaklı en düşük maliyetli hizmetlerin dijital ortamlar üzerinden verildiği bir hayat döngüsü oluşturuyor.

Kurum ve sektörlere yönelik çözüm ortaklığı da sunan PeP, özellikle dijital reklam verenler, lojistik, perakende, akaryakıt ve sosyal yardım projelerine yönelik çalışmalarıyla tanınıyor. Özellikle, dijital reklam verenler, PeP’in sunduğu avantajlı döviz kuru ile yaptıkları satın almalardan önemli avantajlar sağlıyor.

PeP şimdi de, 1 Ekim- 30 Kasım tarihleri arasında yurt dışı reklam harcaması yapan şahıs firmaları ile reklam ajanslarına ekstra avantaj sunuyor. Google, Facebook, Instagram, Linked.In, Twitter, Self Service Programmatic gibi reklam satın alınan ve Adobe, Shutterstock, Hotjar, Hootsuite, G-Suite gibi içerik ve hizmet satın alınan harcamalara yönelik kampanya kapsamında, bu mecralardaki satın alımlarını PeP Visa Sanal Kart’la yapanlar 1.000 TL’ye varan nakit iadesi alma imkanı kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 1 Ekim’den itibaren PeP’e üye olarak işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için bu adresi inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki linklerden uygulamayı indirebilirsiniz.

Ios: https://apps.apple.com/us/app/id1382214732
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=paladyum.peppara

[su_box title="PeP Nedir?" box_color="#f3f3f3" title_color="#333333" radius="0"]
[su_column size="1/3"]
PeP Nedir?[/su_column]

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. 2017 yılında lisans alan PeP, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'ndan yetkili bir elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketidir. PeP, Visa ve TROY kart hizmetleri veren, yurtiçi ve yurt dışı (uluslararası) para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz, indirimli akaryakıt ve ödeme alabileceğiniz bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

[su_spacer size="1"]
[/su_box]

Benzer Yazılar
LinkedIn’de Satışın Büyülü Dünyasını Keşfedin!
LinkedIn’de Satışın Büyülü Dünyasını Keşfedin!
Devamını Oku >
ASUS, ZenBeam L2 akıllı taşınabilir LED projektör modelini piyasaya sundu
ASUS, ZenBeam L2 akıllı taşınabilir LED projektör modelini piyasaya sundu
Devamını Oku >
Bulut Bilişim (Cloud Computing) Nedir?
Bulut Bilişim (Cloud Computing) Nedir?
Devamını Oku >