Temizlik Ajanı Kadir Ezildi

Temizlik Ajanı Kadir Ezildi

80 yıldır Türkiye’nin öncü akaryakıt markası olan Petrol Ofisi, geçtiğimiz yıl Covid-19 önlemleri kapsamında tüm istasyonlarında büyük hijyen önlemleri aldı. Hatta aldıkları tüm bu önlemleri Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’yle tescilledi. Televizyonda ve dijital platformlarda yayınlanan “Temizlik Ajanı” adlı kampanya ile de hijyen konusundaki ilk akla gelen marka olmayı hedefliyor.

Petrol Ofisi’ndeki bu büyük dönüşümü için televizyonun sevilen yüzü, temizlik ve hijyen konusunda uzman olan Kadir Ezildi “Temizlik Ajanı” oldu. Petrol Ofisi istasyonlarını Temizlik Ajanı olarak çeşitli şekillerde denetledi.

Promoqube imzalı kampanyada, Temizlik Ajanı Kadir Ezildi Petrol Ofisi istasyonlarını denetliyor ve kendi yüksek hijyen kriterlerine göre puanlıyor. Petrol Ofisi’nin temizlik ve hijyen konusundaki hassasiyetini ve önlemlerini birebir tecrübe ediyor. 3 filmlik seride, Petrol Ofisi’nin temassız alışveriş, genel istasyon ve tuvalet temizliği, ozon teknolojisi ve süper hijyen ekibi konusundaki çalışmalarını eğlenceli bir dille inceliyor.

Hadi izleyelim!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mustela’dan Kolay ve Hızlı İndirim Kampanyası “Mustela QR Kodlu Reklam Filmi Yayında” Bana Gene, Sana Gene, Gene Gene… Yenilenen İmajıyla Komagene! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.