Mobil Pazarlama Ajansları | İstanbul

İstanbul lokasyonlu Mobil Pazarlama Ajansları ve mobil uygulama geliştiren firmaların iletişim bilgilerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Sitemizde sadece hizmet kalitesi yüksek, deneyimli ajanslara yer verilmektedir.
Sponsor Ajanslar
Sponsor Ajans SEOPerf

SEOPerf

Dijital pazarlama ve stratejiler alanında faaliyet göstermekte olan SEOPerf, hizmetlerini hızlı ve rasyonel bir biçimde hayata geçirerek tüm projelerinin başarıya ulaşması için çözüm odaklı çalışmalar sergilemektedir.
www.seoperf.com

Sponsor Ajans Poligon Interactive

Poligon Interactive

Poligon Interactive, 1997 yılından bu yana müşterilerine yenilikçi, yaratıcı ve verimli çözümler sunan bir dijital ajanstır. Misyonu, İnteraktif iletişim ortamlarının verimli kullanımına katkıda bulunmaktır.
www.poligoninteractive.com

Boomerang Sosyal Medya Ajansı İstanbulBoomerang İstanbul

Şakayık Sok. Ihlamur Palas No: 42/10 Nişantaşı, İstanbul
Tel: 0212 231 45 63 | info@boomerangistanbul.com
www.boomerangistanbul.com

Boomerang İstanbul, dijital çağın güncel pazarlama platformlarına odaklanmış tecrübeli bir Sosyal Medya ve Mobil Pazarlama Ajansı’dır. Markalar için “Sosyal Medya Pazarlama” stratejileri oluşturur, iletişim sürecindeki uygulamaların baştan sona üretim ve yönetimini üstlenir.


Clockwork Dijital Ajans İstanbulClockwork

19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 K:4 D:14 Şişli, İstanbul
Tel: 0212 275 10 84 | clock@clockwork.com.tr
www.clockwork.com.tr

Clockwork, içinde bulunduğumuz dijital dünyada, modern ve yenilikçi fikirleri gerçekçi ve güncel pazarlama yaklaşımları ile birleştirerek en iyi sonuçları almaya odaklanan interaktif bir dijital ajanstır.


Happy Digital Dijital Reklam AjansıHappy Digital

Esentepe Mah. Harman Sk. No:5 Kolektif House, Levent, İstanbul
Tel: 0212 237 09 55 | happy@happydigital.com.tr
www.happydigital.com.tr

Happy Dijital, 2011’den beri dijital dünyada markalara mutluluk vaat ediyor. Bünyesindeki mobil yazılım ekibiyle iOS ve Android platformlar için 30’un üzerinde uygulama hazırlayan Happy Digital, fikirden uygulamaya kadar tüm süreçleri kendi bünyesinde yürüterek markalara hızı ve güveni aynı anda sunuyor.


Kuka Apps Mobil Uygulama Kuka Apps

Evliya Çelebi Mah. Kıblelizade Sk. Eminbey Apt. No:16 D:4 Şişhane, Beyoğlu, İstanbul
Tel: 0212 243 92 84 | info@kukaapps.com
www.kukaapps.com

2011 yılında kurulan Kuka Mobil Uygulama, markalarına iOS, Android ve Windows Phone platformlarında çalışan her çeşit mobil uygulama fikir ve strateji geliştirme, tasarım, yazılım ve pazarlama konusunda destek vermektedir.


SHERPA Dijital Ajans İstanbulSHERPA

Bağdat Cad. Öncü Sk. Büyükhanlı Sitesi, 2/1 B1 Blok Kat: 10 D:26-27 Suadiye, İstanbul
Tel: 0216 302 49 87 | infodesk@designedbysherpa.com
www.sherpa.digital

SHERPA, kullanıcı deneyimi tasarımı odaklı bir dijital tasarım stüdyosudur. SHERPA’da tasarım, problemin çözümünü tasarlamak anlamına gelir. SHERPA, çözümü tasarlamak için öncelikle doğru soruları sorarak problemi tanımlar. Kullanıcı deneyimi analizi, içerik stratejisi, kullanıcı deneyimi stratejisi ve kullanıcı deneyimi tasarımı hizmetleri verir. Optimizely’nin UX alanındaki ilk Türk çözüm ortağıdır ve Türkiye’nin UX alanında en zengin içeriğini SHERPA Blog’da yayınlar.


Studio RecodeStudio Recode

Asmalımescit Mah. Şehbender Sok. No: 18/2 Beyoğlu, İstanbul
Tel: 0212 243 99 79 | info@recode.co
www.studiorecode.com

Studio Recode, dijital odaklı bir marka iletişim ajansıdır. Üç temel alanda hizmet vermektedir: Marka Stratejisi & Yönetimi, Grafik Tasarım, Web Yazılım Geliştirme.


Mobil Pazarlama Ajansları rehberine ajansınızı eklemek için bilgilerinizi buradan iletebilirsiniz: Ajans Kayıt
Mutluluk paylaştıkça artar :)