WordPress Teknoloji Zirvesi 26 Mart Tarihinde Kadir Has Üniversitesinde Gerçekleşecek

WordPress Teknoloji Zirvesi 26 Mart Tarihinde Kadir Has Üniversitesinde Gerçekleşecek

Her sene düzenlenen teknoloji zirvelerinden çok daha farklı, çok daha eğlenceli ve çok daha bilgilendirici bir etkinlik geliyor!

Dijital Ajanslar olarak sponsorları arasında yer aldığımız “WPTech Summit” 26 Mart 2020 tarihinde Kadir Has Üniversitesi’nin D Blok Büyük Salon’unda kapılarını sizler için açacak.

Bugüne kadar Türkiye’de düzenlenen en iddialı WordPress etkinliği olacak “WPTech Summit” birbirinden değerli katılımcılarla düzenlenecek.

E-ticaretten SEO’ya, Hosting hizmetlerinden kullanıcı değerlendirmelerine kadar pek çok konu başlığının yeraldığı WPTech Summit hem meraklılarını hem de bu alandaki girişimcilere ev sahipliği yapacak.

İnternet sitenizle ilgili aklınıza takılan tüm sorulara ve sitenizin performansını düşüren tüm detaylara kadar öğrenebileceğiniz bu etkinlikte öğrendiğiniz bilgiler geri dönüşüm performansınızı da hatırı sayılır oranda arttıracak. Ayrıca etkinliğe katılan katılımcı WordPress’in Türkiye’deki ve dünyadaki pazar payı ve gelişim bilgileri ile ilgi her detayı açıklayan, en çok tercih edilen eklentileri ve beslendiği sektörler ile birlikte WordPress teknolojisini kullananların yorumlarını içeren WordPress kitapçığında sahip olabilecekler.

Konuşmacı Listesi:

Pazarlama Türkiye Founder – Ender Satıcı
WordPress Eğitmeni – Ceren Varol
Asquared WordPress VIP Agency – Ant Ekşiler
Stradiji Founder – Mert Erkal
G4A Studio Dijital Pazarlama ve Reklam Yöneticisi – Hasan Yasin TürkYılmaz
R10.Net Kurucusu – Coşkun Çetin

Alanında en uzman kişileri sitenizi nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz hakkında sizlere tavsiyeler verecek. Etkinliğe katılmak ise çok kolay. Tek yapmanız gereken WPTech Summit sitesine girerek kaydolmak. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← MarTech Awards 2020 Dönemsel Kampanyaların E-ticarete Katkısı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.