Webtures HaydiMaldivlere.com’un Trafiğini %1692 arttırdı!

Projeler, Web siteleri 09 Haz 2021
Webtures HaydiMaldivlere.com’un Trafiğini %1692 arttırdı!

Uzun yıllardır tatil sektöründe çalışmalarını sürdüren HaydiMaldivlere.com markası Webtures ile gerçekleştirdiği SEO çalışması ile organik trafik artışında büyük bir başarı elde etti.

Popülerleşen tatil destinasyonlarından biri olan Maldivler’e ilgi daha da arttı. Artan rekabet koşulları sebebiyle, arama motorlarında yapılan sorgulamalarda rakiplerinden üst sıralarda yer almak isteyen HaydiMaldivlere.com SEO çalışmalarını Webtures ile yürüttü.

Webtures’ın SEO stratejisi sayesinde, HaydiMaldivlere.com’un organik trafiği tekil ziyaretçi bazında 1 sene içerisinde %1.692 artarken, yeni kullanıcı sayısı %1.600, oturum sayısını ise %1.623 arttı.

Webtures-HaydiMaldivlere.com’un-Trafiğini-artırdı

Webtures’ın sahip olduğu bu başarılı çalışmaların arkasında yatan en önemli nedenlerden biri, Webtures SEO çalışmaları yürütürken sosyal medya kanallarının aktif olarak kullanması, belirtilen tüm SEO kriterlerinin teknik ekip tarafından yerine getirilmesi ve daha birçok konuda markalar özelinde detaylı analitik yaklaşımlarda bulunulması denilebilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sepaş Enerji’den Hayatı Kolaylaştıran Mobil Uygulama Nazar Kimya ve Just Green Organic Web Siteleri Floki Creative tarafından yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.