Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Marmara Üniversitesi ve Business Management Institute işbirliği ile düzenlenen Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, 10 Mayıs’ta başlıyor.

Katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan dijital pazarlama araçları ve stratejilerine dair; marka ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgi, beceri kazandıracak olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, aynı zamanda donanımlı sosyal medya yöneticisi ihtiyacını da gidermeyi hedefliyor.

Google eski pazarlama müdürü Mustafa İçil’in de aralarında bulunduğu 12 eğitmen ve 7 akademisyenden oluşan bir kadro ile gerçekleşecek program, özellikle sosyal medyayı etkin kullanmak isteyen markaların pazarlama birimleri ve sosyal medya üzerine kariyerine devam etmek isteyen bireysel katılımcıları ağırlamaya hazırlanıyor.

Kontenjanı 50 kişi ile sınırlı olan Marmara Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı hakkında detaylı bilgiyi şuradan alabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Doğuş Üniversitesi Eticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.