Metin Yazarı

Kroppa

KROPPA Metin Yazarı’nı Arıyor!

Kroppa Digital Agency, yeni markalarıyla birlikte her geçen gün büyüyor ve ekibini de genişletiyor.

Kroppa Kim?

Kroppa, dijitalin tecrübelilerinden genç bir ajans. 2017’de başlayan macerası yeni Kroppalıların katılımıyla sürüyor. Biz Kroppa’yı var edenler, Kroppa çatısı altında yeşeren fikirlerin, ürünlerin ve hikâyelerin hayatımızı anlamlı kılacağına ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağına inanıyoruz. Entelektüel birikimimizi özgürce paylaşıp emekle işleyerek doğru işler yapmayı başarırsak, insanların ve kurumların hayatlarında kalıcı bir iz bırakacağımıza da.

İşe Bakışımız

Biz, doğru insanların doğru işler yapması için varız. Farklılıklara, farklı fikirlere inanırız. Farklı özellikteki insanları bir araya getirerek güçlü bir takım oluştururuz. Kroppalılar lider ruhludur. Vasatlıkla mücadele ederler. Takım oyununa inanır, emek verene destek olur ve yol gösterirler. Kroppa doğru iş için özveriyle çalışan Kroppalılara ev sahipliği yapar.

Ne Sunuyoruz?

Kroppa olarak emeğe ve fikre değer veriyoruz. Ücret skalamızı sektörle aynı seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu noktada sektör maaş verileriyle ilgili yapılan çalışmaları takip ediyoruz. Tecrübe, özveri, takım oyuncusu olma ve benzeri farklı kriterleri bir artı olarak maaş politikamızda değerlendiriyoruz.

Mesai saatlerimiz hafta içi 9.00-18.00 olsa da odağımızda iş var. Bu sebeple geç çıktığımız durumlar, geç geldiğimiz durumlar, hiç çıkmadığımız durumlar da oluyor. Mesaiye bakışımız bu konuda net: “İş varsa biz varız”.

Metin Yazarı’ndan beklentimiz:

İyi metin, marifete tabi bir tasarım öğesi.

Marifetli bir Metin Yazarı’ndan, dijital pazarlama faaliyetlerini yürüttüğümüz müşterilerimiz için mecra bağımsız yaratıcı metinler bekleriz.

Kreatif ekip içerisinde, yazılım ve reklam satınalma departmanlarıyla da dirsek temasında çalışacak, sektör bağımsız içerik üretmekten keyif duyan, sunulanla yetinmeyip dahasını araştıran, problemden çok çözüme odaklanan, hevesli, titiz, planlı bir yazarsan okumaya devam ⬇️

Aradığımız Özellikler:

• En az 3 yıl ajans tecrüben varsa
• Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakimsen
• İngilizce ile derdin yoksa
• Stratejiye bağlı yeni konsept ve fikirler üretip, üretileni türetebiliyorsan
• Dijital kampanya, sosyal medya, web sitesi ve blog içerikleri üretmekten keyif alıyorsan
• Kalemim kuvvetlidir, farklı sektörler için multidisipliner yaklaşımlar sunabilirim diyorsan
• Yaratıcı ve yenilikçi projeler üretmeye hevesliysen
• Dijital dünyanın diline hakim, konvansiyonel hakkında bilgi sahibiysen

Seni de marifetli insanlar topluluğumuzda görmeyi çok isteriz.

Portfolyonla birlikte CV’ni bekliyoruz; gel@kroppa.com


KROPPAKROPPA

Kozyatağı Mah. Değirmen Sk. No:16A AR Plaza K:11 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0 216 580 9696 | info@kroppa.com
kroppa.com

360 dijital hizmet veren, performans odaklı iş ortağınız Kroppa, işinin merkezine ölçülebilir dijital mecraları alır. Müşterinin hedefini ölçülebilir metriklere dönüştürür. Bu metriklere uygun datayı toplar, işler ve içgörü çıkartır. Bu doğrultuda hedefler belirler ve erişmek için dijital teknolojileri etkin şekilde kullanır. Sonuçları analiz eder ve süreçleri optimize eder. Kendi ARGE ekibi ile dijital deneyimler ve reklam teknolojileri geliştirir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)