Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi 9. Dönem Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 16 Kasım’da başlıyor!

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Sosyal Medya Akademisi 9. döneminde teorik eğitim ile pratiği bir araya getirerek sosyal medya uzmanları yetiştirmeye devam ediyor. Kurulduğu 2011 yılından bu yana yaklaşık 200 mezun veren Sosyal Medya Akademisi, öğrencilerine geleneksel pazarlama iletişimi ilkelerini ve dijital pazarlama dünyasının gerekliliklerini öğreterek dijital dünyaya nasıl bakmaları gerektiğini gösteriyor.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı dâhilinde yeni medya, sosyal medya, sosyal ağ gibi kavramların ortaya çıkışından; Türkiye ve dünyada dijital alanda yaşanan değişimlere kadar geniş bir yelpazede eğitim verilirken ayrıca gerçek marka ve gerçek müşteri deneyimleri de paylaşılıyor.

Programa katılan öğrencilere alanında uzman akademisyenler ve üst düzey yöneticiler tarafından eğitim verilirken; katılımcılar gerek ajans gerek marka tarafında tam yetkiyle çalışabilecek uzman sosyal medya profesyonelleri olarak mezun ediliyor.

Program hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google İnternet Reklamcılığı Programı İnteraktif Pazarlama Yüksek Lisans Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.