İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı
Kariyer.net'in iletişim sponsoru olduğu İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 21 Şubat tarihinde ilk dönemini açıyor. Kariyerinde yeni bir başlangıç ya da kariyer sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunacak olan İstanbul Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, 6 hafta boyuncaCumartesi-Pazar günleri 10:00-16:00 saatleri arasında, İstanbul Üniversitesi Beyazıt/Fatih kampüsünde gerçekleşecek. Sosyalmedyakampusu.com kurucusu Baturay Elönü tarafından İstanbul Üniversitesiyle birlikte hazırlanan programda; globalde ve Türkiye'de başarılı işlere imza atmış dijital pazarlama profesyonelleri teorik ve bol uygulamalarla dolu zenginleştirilmiş eğitimler verecek. Mandıra Filozofu Müfit Can Saçıntı'nın konuk konuşmacı olarak katılacağı eğitim programında; Okan Karacan da geleneksel medya ile dijital medyanın nasıl sosyal medya ile entegre olduğunu ve bu alandaki çalışmalarını medya planlaması kapsamında aktaracak. Sektörel iş ağı ve iş fırsatları şansını yakalayacak katılımcılar, marka entegrasyonu ve duruşu, sosyal medya takibi ve analizi, dijital PR stratejileri, SEO, sosyal medya krizlerine stratejik yaklaşım ve kriz yönetimi, marketing reklam uygulamaları, mail marketing ve bütünsel sosyal medya projesi oluşturma gibi sosyal medya iletişiminin tüm yönlerini öğrenme fırsatını yakalayacak. Bugüne kadar yapılmış eğitimlerin içeriğinin dışına çıkılarak gerçekleşecek bu eğitime,
  • Ürün ve hizmetlerini, internet ortamını kullanarak satmak isteyenler,
  • Kendi işini kurmak isteyen ve kendi işinin patronu olmak isteyenler,
  • Tecrübeli pazarlama uzmanları, danışmanları,
  • Kariyer planlarını dijital pazarlama ve sosyal medya alanında yapmak isteyenler,
  • Pazarlama ve satış konusunda profesyoneller (uzmanlar, uzman yardımcıları ve yöneticiler),
  • İş hayatına yeni girmiş ve pazarlama alanında kariyer yapmayı düşünenler,
  • Pazarlama üzerine kariyer yapmayı hedefleyen üniversite öğrencileri,
  • Dijital içerik geliştiriciler, ürün ve hizmet geliştiricileri, strateji uzmanları, iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları katılım gösterebilecek.
Detaylı ders programı ve eğitim kadrosu için sem.istanbul.edu.tr adresini ziyaret edebilir ve online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Sosyal Medya Kampüsü web sitesi üzerinden program ile ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

Reklam Ve Pazarlama Zirvesi 2017
Reklam Ve Pazarlama Zirvesi 2017
Devamını Oku >
Sosyal Medya Kampüsü 4. Dönem Eğitimleri Başlıyor!
Sosyal Medya Kampüsü 4. Dönem Eğitimleri Başlıyor!
Devamını Oku >
Marketing Day 3
Marketing Day 3
Devamını Oku >