İstanbul Marketing Summit

İstanbul Marketing Summit

Bölgenin en heyecan verici pazarlama etkinliği İstanbul Marketing Summit bu yıl da 9-10 Aralık’ta Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Home Of Dreamers tarafından yıllık olarak düzenlenen İstanbul Marketing Summit’in bu yılki teması ‘’Yeni Nesil Sürdürülebilir Markalar’’.

30 Konuşmacı ve 1.500’den fazla sektör profesyonelinin bir araya geleceği etkinlikte iki gün boyunca pazarlama ve iletişim dünyasının dinamikleri ele alınırken, deneyim alanlarında ise sponsor markaların oluşturduğu özel çalışmalar katılımcıları bekliyor.

Türkiye’nin büyük markalarının genel müdür ve pazarlama üst yöneticilerinin yanında global markaların pazarlama üst yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte katılımcılar öğrenecek, eğlenecek ve iş ağlarını genişleterek ticaret potansiyellerini artıracaklar.

Genç pazarlama profesyonellerinin KornFerry Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar, Hopi Genel Müdürü Neslihan Uçar Çadırcı, FLO Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Pelin Şeker, BKM Genel Müdür Yardımcısı Cenk Temiz, AdColony Genel Müdürü Volkan Biçer, Wirecard CEO’su Dündar Özdemir gibi Türkiye’nin önde gelen liderlerinin deneyimlerinden faydalanacakları; aynı zamanda Dockers Avrupa Pazarlama Direktörü Joan Calabia, R/GA EMEA Chief Creative Officer’ı Andre Le Masurier, Reckitt Benckiser Global e-Ticaret Direkötürü Imteaz Ahamed, Yandex Alisa Pazarlama Direktörü Daniil Kolesnikov gibi global liderlerden ufuk açıcı bilgiler elde edebilecekleri İstanbul Marketing Summit’in biletleri Biletino.com’da satışta.

Etkinlik ile ilgili tüm bilgilere istanbulmarketingsummit.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm soru ve talepleriniz için ise info@istanbulmarketingsummit.com adresine ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Avrupa’nın En Büyük İnovasyon ve Girişimcilik Festivali Fifteen Seconds Türkiye’de! ADhere Reklamcılık Günleri heyecanla tüm katılımcılarını bekliyor! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.