iGOAİMALATHANE’ye 3 Yeni Proje!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Eki 2019
iGOAİMALATHANE’ye 3 Yeni Proje!

Duvarları Olmayan Müze Bu Yıl Üç Ülkeden Sanatçıların Katılımıyla Gerçekleşecek

British Council Koleksiyonu’ndan seçilen eserlerin yer aldığı Duvarları Olmayan Müze’nin dördüncü sergisi, ”Arada Kalmışlık” temasıyla Türkiye, Gürcistan ve Ukrayna’dan sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilecek. Serginin web sitesi yine ”Cadılarla Dans Etmek‘’ sergisiyle büyük beğeni toplayan iGOAİMALATHANE’ye emanet.

Uluslararası Ödüllü Soyak Holding ile Yeni Birliktelik

Uluslararası birçok ödüle sahip, Türkiye’nin en fazla yeşil proje geliştiren gayrimenkul firmasını bünyesinde barındıran Soyak Holding’in 10 şirketinden biri olan Trakya Döküm, web sitesinin yenilenmesi süreci için iGOAİMALATHANE’yi seçti.

Ado Grup ile Bir Proje Daha

iGOAİMALATHANE ile uzun süredir çalışan Ado Şirketler Grubu, en büyük yatırımı ve Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Adopen’in web sitesini yenileme projesini de iGOAİMALATHANE ile gerçekleştirecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Camsil Dijital Ajansını Seçti! Bu Yılki Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 1.618 Agency 2 Ayrı Dalda Finalist! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.