BEDAŞ’ın Reklam Ajansı 1,618 Creative Ad Works Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 24 Ağu 2015
BEDAŞ’ın Reklam Ajansı 1,618 Creative Ad Works Oldu

BEDAŞ – Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. tüm yaratıcı reklam çalışmaları için 1,618 Creative Ad Works ile anlaştı.

Bir Kamu İktisadi Teşebbüsü olarak 1984 yılında kurulan ve 2013 yılında özelleştirilmesi tamamlanarak Cengiz Holding,  Limak Holding, ve Kolin İnşaat Ortaklığı bünyesinde hizmet vermeye başlayan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. pazarlama çalışmaları kapsamındaki tüm kreatif reklam çalışmaları için 1,618 Creative Ad Works ile anlaştı.

Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtım şirketi olan BEDAŞ, İstanbul’un Avrupa yakasında 3.573 km² alanda, yaklaşık 4.3 milyon aboneye, 25 milyar kWh elektrik dağıtımı yapıyor. 2014 yılında elektrik dağıtımında şebeke yenileme yatırımlarının yanında; insan kaynakları, eğitim, araştırma geliştirme, bilgisayar teknolojileri ve yazılımları alanında da yapılan yatırımlar ile BEDAŞ hizmetin kalitesini artırmak adına çalışmalarına devam ediyor. BEDAŞ bu doğrultuda sürdüreceği pazarlama ve reklam çalışmalarıyla da tüketiciye ulaşmayı hedefliyor.

RE/MAX Türkiye, Zivella Office Furniture, Gürbaşlar Grup, Enterprisse, Parafinans,  Astay Grup, MCT Danışmanlık, ŞekerFinans, Keleşoğlu İnşaat ve Kilim Group gibi sektöründe lider markaların reklam kampanyalarını yürüten 1,618 Creative Ad Works, offline-online medyada pazarlama faaliyetlerini yürüten tüm markalara çözümler üretmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tchibo İle Webtures’ten SEO Başarısı Kadıköy Belediyesi Web Sitesi ve Kültür Sanat Portalı İçin Unigate'i Tercih Etti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.