Siber Güvenlik Alanının Büyük Oyuncusu Trend Micro Qatar İletişimini Tam Otomatik Reklam Ajansı’na Emanet Etti

Ajans Haberleri, Haberler 19 Ağu 2019
Siber Güvenlik Alanının Büyük Oyuncusu Trend Micro Qatar İletişimini Tam Otomatik Reklam Ajansı’na Emanet Etti

Dünya çapında 250+ milyon uç noktaya ve 500+ bin şirkete siber güvenlik hizmeti sağlayan Japon devi Trend Micro, Qatar’da gerçekleştireceği sosyal medya iletişimi konusunda Tam Otomatik Reklam Ajansı’ndan destek alacak.

Hem B2B hem de B2C çözümleri olan Trend Micro markasının kapsamlı ve çok yönlü bir sosyal medya iletişimi var. Qatar bölgesinde sıfırdan başlayacakları iletişimde, Tam Otomatik Reklam Ajansı’nın MENA bölgesindeki tecrübelerinden faydalanacaklar.

Tam Otomatik Reklam Ajansı Uluslararası Çalışan Yerli Sermayeli Bir Butik Ajans Olma Özelliğiyle Dikkat Çekiyor…

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik; Kervan Gıda, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de Türkiye dışına yönelik sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında Mitsubishi, Pınar, Cinemaximum gibi büyük markalar için de hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklam5’e Bu Yıl da 4 Stevie Award! CLICKS’US SEO ÇALIŞMALARI İLE UYUMSOFT’UN ORGANİK TRAFİĞİNİ %376 ARTIRDI. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.