Süper Portatif Dijital Gitar: Jammy

Süper Portatif Dijital Gitar: Jammy

Yalnızca kulaklıklarınızı takarak müzik yapmaya başlayabileceğiniz, sırt çantasına sığan boyutlardaki portatif gitar.

Jammy; 32 santimden 49 santime kadar uzayabilen sürgülü sapı, gerçek telleri, direkt ses bağlantısı, on-board FX özelliğiyle şimdiye kadar görebileceğiniz en kompakt yapıdaki ve en kullanışlı MIDI gitarlardan biri olarak ilgi çekiyor. Gerçeğe yakın, akıllı telefondan basit bir hareketle ayarlanabilen 17 efsanevi gitarın çıkarabildiği MIDI tınılarıyla, yolculuk sırasında taşımakta güçlük çektiğiniz gitarınızın yerine; küçük, hafif ve her yere kolaylıkla sığabilen yapısıyla göz koyuyor.

jammy-gif

Gittiği her yere biraz müzik götürmek isteyenler için ideal bir gitar olan Jammy’nin çıkarılabilen pili 2 saatin üstünde kullanım süresi sağlıyor ve “Wonderwall”u tek şarjla 35 kez çalabilmenize imkan tanıyor. Jammy’nin; sarı, kırmızı ve siyah olmak üzere 3 farklı rengi bulunuyor. Indiegogo’da başarılı bir kampanya dönemi geçiren Jammy’nin Nisan 2018’te kampanya destekçilerine ulaştırılması planlanıyor.

jammy-headphone-gif

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sony’nin Robot Köpeği Aibo, Yapay Zeka Teknolojisiyle Yenilendi Electric Paint Lamba Kiti İle Dakikalar İçinde Üç Farklı Lamba Yaratın →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.